Açıkdeniz Ltd. Şti.

Akçagaz Tüp

Akçagaz Tüp

Akçagaz'ın Sakarya yetkili bayiliğini yapmaktayız. 

Akçagaz Tüp

Sipariş Telefonları: 0 264 275 2572 - 275 70 51

Trabzongaz A.Ş Akçagaz markasıyla kamp, ev, ticari ve sanayi tüpü olmak üzere dört ayrı segmentte, tamamı yeni ve belgeli olan ürünleriyle tüplü gaz sektöründe faaliyet gösteriyor.

Ev Tüpü

İçindeki LPG miktarı 12 kg olan, şişman (360 mm çaplı) ve uzun (300 mm çaplı) olmak üzere iki tür ev tüpünü pazara sunan Akçagaz'ın ev tüpleri birçok evde ve işyerinde güvenle kullanılıyor. Akçagaz ev tüpleri, evsel kullanımda yemek pişirme, ısınma, sıcak su elde etme ve ısıtma amaçlı kullanıldığı gibi; kaynak, metal kesme ve tavlama işleri için de ticari işletmeler tarafından kullanılıyor.

Kamp Tüpü

İçindeki LPG miktarı 2 kg olan Akçagaz kamp tüpleri, hafifliği, taşınabilirliği ve fonksiyonelliğiyle ön plana çıkıyor; ısıtma, ısınma ve aydınlatma amacıyla güvenle tercih ediliyor.

Ticari Tüp

İçindeki LPG miktarı 24 kg olan Akçagaz ticari tüpleri, işyerleri gibi tüketimin yüksek olduğu yerlerde ve doğal gazın bulunmadığı yerlerde, kombileri çalıştırmak için tercih ediliyor.

Sanayi Tüpü

İçindeki LPG miktarı 45 kg olan Akçagaz sanayi tüpleri, LPG tüketimi yüksek olan sanayi ve ticari kuruluşlarca kullanılıyor.