Açıkdeniz Ltd. Şti.

Hakkımızda

Açıkdeniz Ltd. Şti.

HakkımızdaAÇIKDENİZ LTD.ŞTİ.

Açıkdeniz Tesisleri, Türkiye'de ilk TSE belgesine sahip olan otogaz istasyonudur. Ayrıca Sakarya'nın da ilk otogaz istasyonudur.

1988 yılında lokanta işletmesi ile başladığımız ticari faaliyetimize, 1991 Yılında yerli sermayeye dayalı olarak kurulan ERGAZ Otogaz Şirketi'nden bayilik alarak faaliyetine Sakarya Bayisi olarak başlamıştır. Firmamız 1994 yılında lokanta hizmetleri ve tüp satışının yanı sıra inşaat malzemeleri satışını gerçekleştirmeye başlamıştır. 1996 yılına geldiğimizde, Açıkdeniz Gıda Petrol Ürünleri olarak bugünkü ünvanını almıştır.

03.03.1998 yılında Sakarya'nın ilk otogaz istasyonu, Türkiye'nin ise ilk TSE belgesine sahip otogaz istasyonu, bunun yanı sıra Otogaz Dönüşüm Sistemleri Montaj Ve Yetkili Servisi olarak ticari hayatına devam etmiştir.

29 Temmuz 1999 tarihinde (17 Ağustos depreminden 20 Gün önce) Eskişehir yolu E-25 Karayolu üzerinde, otogaz istasyonumuzun hemen yanına Aytemiz markası altında (daha sonra ismi Akpet olarak değişti) Açıkdeniz Akaryakıt Tesisimizi faaliyete geçirdik. Ve 17 Ağustos 1999 Salı Günü 03.02 Sularında meydana gelen Depremde hasar alan istasyonumuzda faaliyetlerimize tadilat için kısa bir ara verdikten sonra devam ettik.

Hızlı ve Güvenli

7/24 Adrese Teslim

Cazip Fiyatlar

  • 2000 yılında yurt dışından otogaz istasyonu sistemlerini ithal ederek Türkiye genelinde otogaz istasyonları kurduk.

  • 2002 yılında şirket hedeflerimiz doğrultusunda Erenler'deki ikinci Aytemiz (Akpet) akaryakıt istasyonumuzu faaliyete geçirerek büyüme hedeflerimiz doğrultusunda ticari hayatımıza devam ettik.

  • 2010 yılından itibaren akaryakıt hizmetlerimiz Best Oil Akaryakıt markası altında devam etmektedir.
  • 2015 yılından itibaren ise otogaz hizmetlerimiz Best Gaz markası ile devam etmektedir.
  • 6 Şubat 2011 tarihinden itibaren Erenler Bağlar Mahallesi Türbe Caddesi'nde bulunan ikinci istasyonumuzun içerisinde BİM Marketin üzerinde 600 kişi kapasiteli çok amaçlı toplantı salonumuzu büyük bir katılımla faaliyete geçirdik. Özel ses sistemi ve sinevizyon gösteri sistemi bulunan salonumuzda özel toplantılar, nişan, düğün, sünnet ve her türlü organizasyon hizmeti verilmektedir.

  • 6 Ağustos 2018 tarihinde ise Sakarya ilinin Taraklı ilçesinde 3.istasyonumuzu faaliyete geçirerek, burada da Best Oil ve Best Gaz markası ile hizmete başlamış bulunmaktayız. Aynı adreste ayrıca market satışımız ve Akçagaz Tüp Satış noktamız bulunmaktadır.
  • Şu an Merkez istasyonumuz Eskişehir Cad.Üzeri Toyotasa Hastanesi Karşısı No:139 Arifiye, 1.şubemiz Bağlar Mah. Türbe Cad. No:88/C Erenler ve 2.şubemiz Hacımurat Mah.Ankara Cad.No:195 Taraklı olmak üzere üç adet Akaryakıt ve Otogaz İstasyonumuzda toptan ve perakende satış, Best Gaz Otogaz Satışı, ev ve iş yerlerine toptan ve perakende tüpgaz, kömür ve su servisi hizmeti, Erenler ilçesinde ise Açıkdeniz Salon ile her türlü davet ve organizasyonlarınızı gerçekleştirmekteyiz.

› Türkiye'nin ilk TSE belgeli otogaz istasyonu

› Sakarya'nın ilk otogaz istasyonu

› Ev ve iş yerlerine toptan ve perakende akaryakıt satışı

› Ev ve iş yerlerine toptan ve perakende tüp, su ve kömür servisi

› Özel ses sistemi ve sinevizyon gösteri sistemi bulunan salonumuzda özel toplantılar, nişan, düğün, sünnet ve her türlü organizasyon hizmeti

Pazar Dahil 7/24 Adrese Teslim

Tüp & Su & Kömür

Hemen Ara: 0264 275 25 72

SİPARİŞ VER