Açıkdeniz Ltd. Şti.

Best Oil Akaryakıt

Best Oil Akaryakıt

Firmamız Açıkdeniz Ltd. Şti., Sakarya'da bayiliğini sürdürdüğü Best Oil firmasının ürünlerini toptan-perakende olarak satışını gerçekleştirmektedir.

Best Oil Akaryakıt

Bayisi olduğumuz KALELİ BEST OİL PETROLCÜLÜK TİC. LTD. ŞTİ. 2004 yılında kurulmuştur. Türkiye'de "Dağıtıcı Lisansı" nı 14.12.2004 Tarihinde Enerji Piyasası Düzenleme Kurumuna başvurarak alan ilk dağıtım firmasıdır. Kurumsal kimlik çalışması ile birlikte BESTOIL-KALELİ BEST OİL PETROLCÜLÜK TİC.LTD.ŞTİ. olarak ve ticaretine Akaryakıt Ana Dağıtım Kuruluşu olarak devam etmektedir. Bir yıl gibi kısa bir sürede hem bayi yatırım çalışmalarını tamamlamış hem de 2005 yılında Enerji Piyasası Düzenleme Kurumunun dağıtıcı firmalar için belirlemiş olduğu 60.000 ton luk satış hedefinin üzerinde tamamlayarak yılı doldurmuştur.

16.12.2005 tarihinde Kırıkkale Dolum Tesisini hizmete açmıştır. Kuruluş yıllarından bu yana, programlı bir şekilde bayi sayısını genişletmiş olup, bugün kaliteli ve kesintisiz hizmet anlayışıyla beraber petrol sektöründe yerini sağlamlaştırmıştır.

97 OKTAN KURŞUNSUZ BENZİN

Renksiz,şeffaf bir petrol ürünüdür. Yüksek performanslı bir kurşunşuz benzindir. Oktan sayısı minimum 97’dir. Buji ateşlemeli motorlarda yakıt olarak kullanılır.

MOTORİN

Rengini üretilen ham petrolden alabilse de genelde renksizdir. Çevreci bir dizel yakıt olarak bilinir. Setan sayısı minumum 46’dır.

KIRSAL MOTORİN

Bilinen adıyla Motorin max. çevreci bir yakıt türüdür.

KALORİFER YAKITI

Koyu renkte olup yarı akışkan bir petrol ürünüdür. Kalorifer yakıtı olarak kullanılmaktadır. Alevlenme noktası minimum 55 °C olup, kükürt değeri max 1,5 (% ağırlıkça), viskozite max 250 (SSU 50 C) dir.

FUEL-OİL

Koyu renkte olup az akışkan bir petrol ürünüdür. Alevlenme noktası minimum 66 °C olup, kükürt değeri max 4.0 (% ağırlıkça), viskozite max 300 (SSF 50 °C) dir.